Featured Lifestyle Recomended

Shoreditch Nail

Shoreditch Nail February 15, 2020Leave a comment

Uzun zaman olmuş blog yazmayalı… Özlezmişiz aslında…. Ama söz bundan sonra daha çok blog gelecek 😉 Her yazımda aynı vaadi veriyorum 🙂 

Yine yeni yeniden bir “Nail Saloon” ile karşınızdayım. Bu sefer Shoredich nail’in Dalston’da açılan yeni şubesini ziyaret ettim… Dalston istayonundan çıkınca 4 dakika yürüyüş mesafesinde.

Yurtdışında yaşayanlar bilir hiç bir manikürcü bir Türk manikürcünün yerini tutamaz çünkü bizim alıştığımız ile buralarda uygulanan sistem apayrı… Biz tırnak etlerimizi aldirirken burdaki manikur salonlarında geriye doğru itiyorlar mesela. Hangisi daha dogru bilmiyorum ya da bir doğrusu var mi bu isin. Burda “luxury manicure” yaptırırsanız tırnak etlerini alıyorlar benim icin bu güzel bir haber tabiki. İnsan özlüyor alışkanlıklarını. 

Shoredich nail’in ilk subesi adı üzerinde Shoredich ‘de ama minnacik bir salon bir anda 2-3 kişiden fazla kişiyi alamiyorlar. Dalston ‘daki salon gayet büyük ve huzurlu bir salon olmuş. Manikur yapan kizlarda dünya şekeri ve çok yetenekliler. Genelde öğrenciler ve bu işi part time yapiyorlar… 

Shoredich nail ‘e gidince “Nail art” yaptirmadan dönmeyiniz çünkü asıl popüler oldukları konu “Nail art”lari.

Ben sevgililer gününe çok yakın bir tarihte gittigim için kalp’li desenler ve kırmızı pembe tonlar tercih ettim. Daha once de gülen suratlar yaptırmıştım.

Fiyatlar aşağıdaki gibi…. 

Manikur; £24

Gel Manikur; £39

Tirnak basina “Nail Art” £3

Ziyaret etme şansınız olursa benden selam soyleyin. 

Şimdilik benden bu kadar. 

Sevgiler, bakımlı güzel günler 

Writen by: Gokce Georgiou

Photos by: Gokce Georgiou

Leave a Reply

Your email address will not be published.